Dr. Martin BioMedical

Náš příběh a naše značka
You are here:

Náš příběh

Náš příběh začal touhou připravit pro Vás bezpečné, zdravé a účinné přírodní preparáty, představivostí a smyslem pro inovace, pokračuje neúnavnou vytrvalostí a končí Vaším zdravím a radostí ze života. Protože v Dr. Martin BioMedical věříme, že každý má právo žít spokojený a zdravý život.

MUDr. Martin Bernat & Ing. L. Bernat, zakladatelé

Museli jsme prostudovat desítky odborných studií, stovky odborných textů. Zkoumali jsme nové trendy i tradiční látky. Testovali jsme v laboratorních podmínkách a spolupracovali s nejlepšími odborníky. Tisíce hodin úsilí a práce i momentů, kdy jsme to chtěli vzdát. Ale nevzdali. A proto vám zde představujeme to nejlepší, co vám můžeme nabídnout.

Naše vize a cíl

Cílem týmu Dr. Martina bylo, je a vždy bude přinést produkty nejvyšší farmaceutické kvality bez nadbytečných umělých aditiv.

V rámci projektu Dr. Martin BioMedical děláme vše, aby vaše spokojenost s účinky byla stoprocentní. Zabýváme se výzkumem a vývojem přírodních složek, připravujeme vědecké a spotřebitelské testy potvrzující vysokou účinnost programu. Na základě těchto výsledků program získává uznání lékařů a předních dietologů, kteří jej doporučují svým klientům.

Proč Dr. Martin? Protože experti a specialisté v oboru medicíny a zdravé výživy jsou, stejně jako my, přesvědčeni, že se zbavíte nadbytečných kilogramů, zlepší se kvalita vašeho spánku, posílí vaše imunita a zlepší se celkový zdravotní stav.

Naše produkty

Naše produkty zahrnují především preparáty, doplňky stravy a programy pro zdraví, krásu a štíhlou linii. Jsou to nejlepší, co vám můžeme nabídnout.

Záruka originality

Při výrobě preparátu Super Slimkomplex byly poprvé využity silné a účinné přírodní látky v takto komplexní kombinaci. Jejich účinnost při odbourávání tukových buněk a redukci tělesné hmotnosti je potvrzena.

Záruka kvality

Pokročilý proces výroby TriBio Plus Purify Complex System™ zaručuje dodržení nejvyšších norem a kvality aktivních složek.

Záruka spokojenosti

Vědecké a spotřebitelské testy potvrzují vysokou účinnost programu. Na základě těchto výsledků získává uznání lékařů, nejlepších dietologů a osobních trenérů, kteří jej doporučují svým klientům. Všichni jsou přesvědčeni, že se zbavíte nadbytečných kilogramů a brzy budete prezentovat svoji novou štíhlou postavu.

Objednejte si Super Slimkomplex ještě dnes a získejte všechny bonusy

Garantujeme vám možnost vrácení do 100 dnů od dodání.

Dnes výhodná cena až -30%!

120 tobolek na 60 – 120 dní

Laciných preparátů a doplňků je na trhu velké množství. My jsme od začátku chtěli přinést skutečně účinný a výjimečně kvalitní preparát, nikoliv laciný výrobek, kterých je všude dostatek. U nás neplatíte za televizní reklamu, ale dostáváte skutečnou hodnotu. Pamatujte, že cena je to, co platíte a hodnota to, co dostáváte.

Naše standardy kvality

Protože jsme si plně vědomi, že všechny naše produkty budou mít vliv na Vaše zdraví, jsme přímo posedlí kvalitou, zdravotní nezávadností a čistotou všech preparátů, které pro Vás připravujeme.

Dodržujeme a často i překonáváme ty nejpřísnější mezinárodní normy a standardy. Zde jsou některé z nich.

ISO 9001 & ISO 9002

ISO je certifikace resp. mezinárodní norma  stanovující požadavky na systém řízení kvality. Cílem je především udržet nejvyšší možnou kvalitu a spokojenost zákazníků.

HACCP – Hazard Analysis & Critical Control Points

Proces kontroly kritických částí výroby a distribuce. Zahrnuje a hlídá vše od kvality použitých surovin, produkce, balení až po laboratorní procesy a distribuci.

GMP – Good manufacturing practice

GMP je mezinárodní standard řízení výrobní kvality aplikovaný ve farmaceutickém průmyslu.

Interní pravidla

Možná nejpřísnější normou jsou však naše vlastní interní pravidla pro kvalitu, bezpečnost, zdravotní nezávadnost a účinnost našich výrobků.

About Founders

Alex Swift

co-founder, programmer

Email: hello@dream-theme.com
Skype: DreamTheme

Pellentesque vel feugiat sem. In dictum turpis a suscipit vehicula. Suspendisse ac eros sed odio hendrerit ullamcorper ac sit amet lacus dolor.

Tiffany Swift

co-founder, designer

Email: hello@dream-theme.com
Skype: DreamTheme

Pellentesque vel feugiat sem suspendisse ac eros sed odio hendrerit ullamcorper ac sit amet lacus. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus.

Ocenění

Jak nás oceňují klienti